Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо 59-літній міст у селі Соколівка

Ремонтуємо 59-літній міст у селі Соколівка

Відновлення аварійних мостових переходів на автошляхах державного значення –  одне з пріоритетних завдань для Служби відновлення.

Ремонтні роботи ведуться на споруді через річку Боберка на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів у селі Соколівка.

Дорога Н-09 з’єднує між собою три області Західної України, а саме: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську та є однією з ключових транспортних артерій Львівщини та країни в цілому. 

Цим маршрутом щодоби курсує кілька тисяч авто, тож  забезпечення належного проїзду є вкрай важливим, особливо в умовах війни.

«Збудована у 1964 році 24-метрова переправа перебувала в ІV аварійному стані. Значне навантаження впродовж 59 років на споруду суттєво вплинуло на її експлуатаційну властивість. Тут спостерігалися чимало руйнувань і деформацій. Зокрема, проламування балок на проїздній частині, відсутність перехідних плит та лежнів, руйнування балок прогонової будови та перильного огородження, відсутність тротуарів та бар’єрного огородження. Загалом, на дорозі Н-09 Служба відновлення планує відремонтувати всі аварійні мостові споруди у поточному році», - Олег Береза, керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Які роботи виконуємо зараз:

-         земляні роботи;

-        демонтаж зруйнованої прогонової будови і крайніх трьох метрових ригелів;

-         монтаж ригелів, шкафних стінок, лежнів та перехідних плит;

-         влаштували укоси насипів під мостом;

-         встановили прогонову будову з плит;

-         армували накладну плиту.

Після чого розпочнемо : ремонт паль та існуючих ригелів, встановлення тротуарів, влаштування гідроізоляції, укладання конструктивних шарів, асфальтобетонного покриття, влаштування перильного та бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки,  встановлення дорожніх знаків.

Роботи проводимо в рамках експлуатаційного утримання. Наразі дорожня техніка та робітники працюють на одній частині переправи, після чого відремонтуємо і іншу частину споруди.

На об’єкті організовано реверсивний рух автомобільного транспорту.

Прохання до водіїв поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.