Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Випробовуємо відремонтований міст у Малехові

Випробовуємо відремонтований міст у Малехові

На капітально відремонтованому мості через річку Малехівка на дорозі М-06-07 Київ – Чоп (Східний під’їзд до міста Львова) у Малехові проводимо випробування. Для введення споруди в експлуатацію перевіряємо її на якість та надійність, а також відповідність сучасним ДБН.

Обстеження та оцінку технічного стану мосту за допомогою спеціального обладнання проводимо спільно із спеціалістами ТзОВ “Експертний центр “Інженерні споруди”.

Дослідження має обґрунтувати, що руху транспорту нічого не загрожує. Навантаження на різних ділянках мосту створюють 8 завантажені вантажні автомобілі. Вага кожного автомобіля – 25 тонн.

«Переправу завантажуємо поступово. Фахівці працюють як на проїзній частині, так і під мостом. Щоразу фіксують деформацію та прогини, які виникають при завантаженні на опори. Фактичні дані порівнюють з проєктними. Цей міст запроєктований під максимальний вантаж і має вільно витримувати 200 тонн», – зауважив керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олег Береза.

Будівельні роботи на об’єкті розпочали 15 серпня, а вже 1 листопада ми відкрили рух автомобільного транспорту через споруду. За цей час влаштували нові опори та змонтували одинадцять балок. Це дозволило розширити проїзну частину до чотирьох смуг. Також влаштували нові тротуари та дорожній одяг. 

Крім того, облаштували організований водовідвід з моста з використанням очисних споруд, влаштовано освітлення проїзної частини та встановлено більше 100 метрів перильного та бар’єрного огородження для безпеки пішоходів та водіїв.

Після проведення випробувань споруди, міст знову функціонує у звичному режимі і вже зараз відкритий для руху автомобільного транспорту.