Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Випробували на міцність міст на дорозі Н-17

Випробували на міцність міст на дорозі Н-17

На ще одному новозбудованому мосту проводимо випробування на міцність. Сьогодні випробовуємо споруду через річку Західний Буг на автомобільній дорозі Н-17 Львів – Радехів - Луцьк поблизу населеного пункту Гайок. Для цього використовуємо 4 вантажні автомобілі. 

«Випробування споруди на міцність – це завершальний етап для введення об’єкта в експлуатацію. 4 завантажених вантажівок, кожна з яких важить 25 тонн, виїжджають на міст, щоб перевірити його на якість та надійність. Вантажні автівки зупиняються у контрольних точках для проведення замірів. Після чого, ті ж завантаженні машини розганяємо до певної швидкості і знову проводимо відповідні заміри. Прикріпленні до моста датчики фіксують, як міст реагує на статичне та динамічне навантаження», - інформує керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області Олег Береза.

Обстеження та оцінку технічного стану мосту за допомогою спеціального обладнання проводимо спільно із спеціалістами ТзОВ “Експертний центр “Інженерні споруди”.

Автомобільна дорога Н-17 Львів – Радехів – Луцьк має важливе значення для Львівщини і не тільки. Вона з’єднує між собою Львівську та Волинську області.

Зруйнований у 2021 році міст додав багато незручностей для жителів та гостей регіону. Водіям доводилося долати чималу відстань для об’їзду цієї споруди.

В процесі реконструкції ми влаштували нові опори та змонтували 36 залізобетонних балок в чотирьох прогонах моста. З двох сторін моста встановили нові широкі тротуари, перильну та бар’єрну огорожу. Влаштували організоване водовідведення, освітлення моста та новий дорожній одяг. 

Довжина новозбудованого моста сягає 142 метри.

Після проведення випробувань споруди, міст знову функціонує у звичному режимі і вже зараз відкритий для руху автомобільного транспорту.